بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی

بوجود آوردن نتیجه عالی برای بینی های گوشتی با توجه به ساختار و ویژگی های بینی های گوشتی نیاز به تخصصو تبهر زیاد پزشک جراح بینی دارد. بنابراین افراد برای جلوگیری از درگیر شدن با عوارض عمل بینی و دریافت بهترین نتیجه باید در انتخاب بهترین جراح برای بینی گوشتی دقت لازم را به عمل بیاورند.

بهترین جراح بینی گوشتی کیست؟

بهترین جراح بینی گوشتی فردی است با تخصص جراحی پلاستیک که با توجه به سوابق عمل بینی های گوشتی و دستیابی به نتیجه های مطلوب و معقول دارای صلاحیت در انجام این نوع از عمل بینی است. بهترین جراح بینی گوشتی به خصوصیات این نوع بینی اشراف کامل دارد و می داند که چگونه باید اقدام به ایجاد تغییرات بنماید تا مشکلی متوجه فرد نشود.

بینی گوشتی چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های این نوع بینی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • نوک بینی در این نوع بینی ها دارای پهنی ویا بزرگی بیش از حد نرمال است.
 • نوک بینی مقداری دارای افتادگی می باشد.
 • غضروف و استخوان بینی در این نوع بینی ها ضعیف می باشد.
 • پوست بینی دارای ضخامت بیشتری نسبت به بینی های استخوانی است.
 • چربی پوست بینی در این نوع بینی ها بیشتر است به گونه ای که با لمس توسط انگشتان قابل احساس کردن است.

مدل ایده آل برای بینی های گوشتی

انتخاب مدل ایده آل برای افراد بستگی به شکل فعلی بینی، تناسب بینی با اعضای چهره، نوع پوست بینی و نوع بینی دارد. افراد می توانند هر مدل یا شکلی را که علاقه مند به داشتن آن هستند را برای شکل جدید بینی خود انتخاب بکنند.

بیشتر بخوانید:  عمل بینی قبل یا بعد از بارداری؟

ولی باید در نظر داشته باشید که برای هر کدام از بینی های استخوانی و گوشتی شکل های ایده آلی از نظر پزشکی بر اساس ضخامت پوست  و استحکام ساختمان بینی وجود دارد که پزشک متخصص با بررسی این شرایط بهترین شکل را به شما پیشنهاد می دهد.

شکل های مختلفی از جمله ( شکل طبیعی، شکل فانتزی (عروسکی) و شکل نیمه فانتزی) که افراد براساس علایق خود می توانند یکی از آنها را انتخاب و در مورد آن در جلسات مشاوره قبل از عمل بینی با پزشک مطرح نمایند.

بهترین مدل برای بینی های گوشتی مردانه

مردان معمولا عمل بینی را بیشتر با هدف از بین بردن مشکلات تنفسی انجام می دهند و افراد کمی هستند که صرفا به دنبال بهبود وضعیت ظاهری و انجام عمل بینی با هدف بوجود آوردن شکل جدید برای بینی هستند.

اکثره مراجعین مردی که به کارن کلینیک برای انجام عمل بینی مراجعه می کنند و دارای بینی گوشتی هستند خواستار تبدیل شکل فعلی بینیشان به شکل طبیعی بعد از رفع مشکلات ساختاری آن هستند.

با قاطعیت نمیتوان گفت که شکل طبیعی حالت ایده آل برای شکل جدید بینی های گوشتی نمی باشد زیرا بوجود آوردن حالت طبیعی برای بینی های گوشتی به واسطه داشتن پوست چرب با ضخامت زیاد نسبت به بینی های استخوانی کمی دشوار است اما با پیشرفت تکنولوژی امروز هیچ چیز غیر ممکن نیست.

برای عمل بینی های گوشتی از چه روشی استفاده می شود؟

انتخاب روش مناسب برای انجام عمل بینی های گوشتی براساس مشکلات فعلی بینی و تغییراتی که قرار است بر روی بینی ایجاد شود توسط جراح بینی معین می شود.

بیشتر بخوانید:  نحوه چسب زدن بینی بعد از عمل رینوپلاستی به صورت مرحله ای

برای بینی هایی که دارای مشکلات جزئی هستند و می توان با روش بسته مشکلات آن را مرتفع کرد، پزشک به منظور کاهش ریسک عمل و فشار وارد شده به فرد در عمل و دوران بعد از عمل اقدام به استفاده از روش بسته را می نماید.

اما اگر قرار باشد شکل بینی دستخوش تغییرهای بنیادی قرار بگیرد ویا مشکلات ساختاری بینی به گونه ای باشد که نتوان از روش های ساده تر اقدام به بر طرف نمودن آنها کرد، پزشک به ناچار باید از روش باز استفاده بکند تا بتواند نتایج مطلوبی را برای بینی بوجود بیاورد.

روش باز عمل بینی برای بینی های گوشتی چگونه انجام می شود؟

در این روش پزشک ابتدا اقدام به بیهوش نمودن فرد می نماید. در مرحله بعد برش های لازم در ناحیه حفره های بینی (کلوملا) برای دسترسی به بافت استخوانی-غضروفی بینی ایجاد می شود.

در مرحله بعد پوست از ساختمان بینی جدا میشود. بعد از رفع مشکلات ساختاری که باعث بروز مشکلات تنفسی برای فرد شده است و چینش استخوان بینی بر جای جدید به منظور ساختن شکل جدید بینی پوست بینی در جای جدید خود قرار داده می شود و اضافه آن حذف می گرد.

در نهایت پزشک پوست را در جای جدید خود بخیه می زند و فیکس می نماید. نکته قابل توجه این است که افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند بعد ازاتمام عمل بینی نیاز به مراقبت و حراست زیادی از بینی دارند زیرا بافت بینی استخوانی به صورت بالفطره ضعیف و آسیب پذیر است.

نکته های کلیدی قبل از عمل بینی گوشتی

عمل به این نکته ها پیش از رینوپلاستی می تواند به آماده سازی بدن برای روز عمل و کمک به شما برای بدست آوردن بهبودی سریعتر مفید باشد.

 • حتما در جلسات مشاوره قبل از عمل بینی شرکت کنید و در مورد انتظارات خودتان از عمل بینی و نتایج دلخواهتان با وی صحبت کنید.
 • در مورد سابقه بیماری های خود و داروهایی که مصرف می کنید حتما به پزشک خود در جلسات مشاوره صحبت کنید تا در صورت نیاز تصمیمات لازم را اخذ کند.
 • توصیه ها، آزمایشات و داروهای تجویز شده توسط پزشکتان را با دقت مصرف کنید تا در زمان عمل بینی برای شما مشکلی پیش نیاید.
 • مایعات به اندازه کافی مصرف کنید.
 • شب قبل از عمل بینی استحمام کرده و به مقدار کافی استراحت کنید.
 • حداقل 8ساعت قبل از عمل بینی چیزی نخورید، زیرا در زمان عمل بینی باید معده فرد خالی باشد.
 • استعمال دخانیات را حداقل به مدت سه هفته قبل از عمل و سه هفته بعد از عمل بینی کنار بگذارید.
بیشتر بخوانید:  نحوه خوابیدن بعد از عمل بینی چگونه است؟

عمل بینی گوشتی چه عوارضی دارد؟

عوارض عمل بینی در انواع مختلف آن مشابه با یکدیگر است. توجه داشته باشید که تجربه و تبهر پزشک مورد نظر شما با کاهش عوارض عمل بینی رابطه مستقیم دارد. پس در انتخاب بهترین جراح بینی دقت لازم را داشته باشید.

 1. تورم و کبودی در بینی و نواحی اطراف آن
 2. سفت شدن بیش از حد نوک بینی
 3. خون دماغ شدن یا مشاهده خون آبه از بینی در روز های اولیه دوره نقاهت.
 4. خشکی و گرفتگی گلو
 5. حالت تهوع
 6. سردرد و سرگیجه
 7. تنگی نفس
 8. بالارفتن ضربان قلب
 9. احساس درد بیش از حد در ناحیه عمل شده

عمل بینی گوشتی خود را با خیال راحت به تیم با تجربه کارن کلینیک بسپارید و منظر مشاهده بهترین نتایج بعد از رینوپلاستی باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *