لیفت با نخ کارن کلینیک

لیفت با نخ چه ویژگی هایی دارد؟

لیفت با نخ یکی از تکنیک هایی است که پزشکان زیبایی از آن برای رفع چین و چروک های پوست و همچنین رفع افتادگی های ناشی از بالا رفتن سن استفاده میکنند.

این تکنیک نیز مانند دیگر تکنیک های زیبای دارای ویژگی ها و خوبی ها و بدی هایی است که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم.

لیفت با نخ

به مرور زمان با بالارفتن سن و کاهش سطح کلاژن سازی در بدن، اولین جایی که تاثیر آن مشاهده خواهد شد، پوست می باشد.

پیدا شدن چین و چروک روی پوست وافزایش افتادگی ها در این ناحیه باعث کاهش اعتمادبه نفس افراد شده وباعث می شود همیشه خسته و افسرده به نظر برسید.

یکی از تکنیک هایی که پزشکان برای جوانسازی و احیا پوست انجام می دهند استفاده از نخ های مخصوص برای لیفت و رفع چین و چروک ها است.

لیفت صورت کارن کلینیک

استفاده از این تکنیک به این صورت است که پزشک نخ های مخصوصی را وارد پوست کرده و قسمتی را که دچار افتادگی شده را به حالت صاف تنظیم می نماید.

ویژگی بارز این نخ ها که در اینجا میتوان به آن اشاره کرد این است که این نخ ها به مرور زمان جذب بدن شده و خطر و عوارض چندانی برای فرد ندارد.

در وحله دوم استفاده از این تکنیک به کلاژن سازی پوست کمک کرده و به داشتن پوستی شاداب و بدون افتادگی منجر خواهد شد.

مزایای لیفت با نخ

استفاده از تکنیک لیفت با نخ نسبت به دیگر تکنیک هایی که به جهت رفع افتادگی ها و چین و چروک های پوست استفاده می شوند ارزان تر است.در ادامه به بیان ویژگی های کثبت این تکنیک می پردازیم.

بیشتر بخوانید:  نحوه خوابیدن بعد از عمل بینی چگونه است؟

تسهیل دراجرا

استفاده از این تکنیک به زمان زیادی نیاز ندارد وبه سرعت بر روی پوست قابل اجرا است همچنین برای استفاده از این تکنیک نیازی به بیهوش کردن شخص نیست و پزشک معمولا از بی حسی موضعی استفاده می کند.

به همین منظور است که این تکنیک در بین تکنیک های لیفت از استقبال بیشتری برخوردار باشد.

ماندگاری لیفت با نخ

طبق مشاهدات انجام شده بر روی افرادی که از این تکنیک برای رفع افتادگی پوست خود استفاده کرده اند میت وان به این نتیجه رسیدکه ماندگاری این تکنیک در حدود 130 تا 200 روز است، البته با انجام برخی نکات و رعایت مراقبت هایی می توان ماندگاری این عمل را تا 250روز افزایش داد.

در مجموع رفع چین و چروک ها و افتادگی های پوست با هزینه ای معقول و ماندگاری متناسب از ویژگی هایی است که این تکنیک را در بین اشخاص محبوب کرده است و هرکسی را که قصد انجام این عمل را داشته باشد را قانع به استفاده از این تکنیک می نماید.

جوانسازی صورت با لیفت با نخ

هزینه های لیفت با نخ

استفاده از تکنیک لیفت با نخ از ویژگی ها و مزیت های زیادی برخوردار است، یکی دیگر از این ویژگی ها هزینه معقول و ارزان قیمت آن است نسبت به دیگر تکنیک های مشابه.

برخی افراد این تکنیک را برای رفع افتادگی های پوست خود انتخاب می کنند به دلیل همین هزینه مقرون به صرفه و ارزان است که در عین حال می توانند از خوبی های بلند مدت آن استفاده و ظاهری زیبا و شاداب داشته باشند.

بیشتر بخوانید:  چرب شدن پوست بینی

جای زخم

تکنیک لیفت با نخ از جمله تکنیک هایی است که براحتی می توانید به آن اعتماد کنید، چرا که بعد از انجام عمل هیچگونه اثری از بخیه و یا جای زخم روی پوست شما باقی نخواهد ماند.

این تکنیک از جمله تکنیک های زیبایی غیر تهاجمی می باشد که از آن به نام تکنیک تک بخیه نیز یاد می شود، با توجه به اینکه بخیه و نخ های استفاده شده در این تکنیک از نوع جذبی می باشند، باعث اثر گذاری ماندگار روی پوست نخواهد شد.

معایب لیفت با نخ

هر عمل زیبایی علاوه بر ویژگی های مثبت دارای تعدادی ویژگی منفی نیز هست که درادامه به بیان ویژگی های منفی لیفت با نخ بپردازیم.

حساس شدن پوست

نخ هایی که در تکنیک لیفت با نخ در جهت حذف چین و چروک ها استفاده می شود از جمله عوامل خارجی هستند که به بدن اضافه می شوند و ممکن است به هر دلیلی سیستم ایمنی بدن در مقابل ورود آنها عوارضی از خود نشان بدهد.

بروز حساسیت های پوستی، قرمزی پوست، تورم در ناحیه ای که این نخ ها وجو دارند همه عواملی هستند که ممکن است پس از اجرای این تکنیک برای شخص بوجود بیایند.

لیفت چهره

بی حس شدن پوست

بی حس شدن پوست پس از انجام عمل یا حساس شدن غیر قابل کنترل پوست در ناحیه عمل از دیگر عواملی است که ممکن اس ت برای شخص پیش آمد کند.

در صورتیکه پزشک از تجربه کافی برخوردار نباشد ممکن است با وارد کردن این نخ ها به پوست به عصب های موجود در آن ناحیه خسارت جبران نا پذیری وارد کند و باعث بروز مشکلاتی از این دست برای فرد شود.

بیشتر بخوانید:  عمل بینی ترمیمی یا جراحی ثانویه چیست؟ + نمونه کار

تقارن در لیفت با نخ

یکی دیکر از مشکلاتی که احتمال دارد برای اشخاص پس از انجام این عمل پیش بیاید این است که ممکن است پوست از حالت متقارن بودن خارج شود.

مراجعه به پزشک با تجربه یا کلینیک های معتبر در زمینه زیبایی به شما در زسیدن به هدف مطلوب کمک زیادی خواهد کرد و از طرفی از بروز خطاهایی از این دست جلوگیری خواهد کرد.

تحرک نخ ها

نخ هایی که برای این تکنیک استفاده می شوند دارای ویژگی های خاصی از مله ساختار قلابی شکل هستند که بادرگیر کردن بافت های زیرپوستی باعث کشیده شدن آن ها و در نهایت صاف شدن پوست میگردد.

در برخی موارد ممکن است این نخ ها در زیر پوست به دلایل مختلف جابه جا شوند و باعث بروز مشکلاتی از جمله عدم تقارن پوست، احساس درد و ناراحتی در این ناحیه و مشکلاتی از این دست شوند.

در این حالت پزشک متخصص این نخ هارا از بدن شخص خارج میکند و در صورتی که شرایط مطلوب باشد با نخ های جدید جایگزین می نماید تا نتیجه مطلوب حاصل شود، در صورت مساعد نبودن شرایط پزشک روش های دیگر زیبایی را برای حذف افتادگی های پوست در این ناحیه پیشنهاد خواهد داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *