کارن کلینیک

لیفت چیست؟همه چیز در مورد مزایا و معایب جوانسازی پوست

لیفت پوست و رفع چین و چروک های صورت یکی دیگر از دغدغه های افرادی است که روی صورت خود به علت های مختلف دارای چین و چروک هایی هستند.

روش های مختلف و متفاوتی برای پیش گیری از ایجاد شدن چین و چروک روی صورت وجود دارد از جمله انجام برخی حرکات ورزشی برای تقویت عضلات صورت یا استفاده از بعضی کرم ها و آبرسان ها که به حفظ جوانی پوست کمک کرده و باعث می شود پوست شما دیرتر پیرشود.

اما روش های مختلفی نیز برای از بین بردن چین و چروک های صورت و بدن و جوانسازی پوست وجود دارد که در ادامه توضیح یکی از این روش ها به نام لیفت می پردازیم.

قبل و بعد از جوانسازی

 

لیفت به چه معناست؟

لیفت روشی برای صاف کردن و حذف چین و چروک و افتادگی ها از روی پوست می باشد.

بصورت کلی عمل لیفت به چند روش انجام می شود. اما اینکه شما برای رفع افتادگی های پوست خود از کدام روش باید استفاده بکنید بستگی به صلاحدید پزشک پوست ومو و البته سطح چین و چروک های پوست شما دارد.

اگر افتادگی ها و چین و چروک های پوست شما بصورت سطحی باشند می توان از روش های معمولی و سرپایی برای جوانسازی استفاده کرد.

و اگر چین و چروک ها در سطح عمیق تری باشند بنابه تشخیص پزشک از جراحی لیفت برای جوانسازی و رفع افتادگی ها استفاده خواهد شد.

 

انجام عمل لیفت به افرادی توصیه می شود که در دهه 40 و50 سن خود هستند و به علت کاهش حجم ماهیچه ها و از دست رفتن چربی پوست تصمیم به جوانسازی پوست و حذف افتادگی های بدن خود را دارند.

 

انواع روش های لیفت

بصورت کلی عمل لیفت به دو روش انجام میشود

در روش اول عمل لیفت بصورت سرپایی و در کلینیک های زیبایی انجام می شود، در این روش فرد نیاز به گذراندن دوره نقاهت ندارد  و برای انجام این عمل نیاز به بیهوش کردن بیمار نیست.

نکته که افرادی که عمل لیفت را به این روش انجام می دهند باید به آن توجه کنند این است، بصورت دوره ای باید مراقبت های لازم را انجام دهند و تحت نظر پزشک بصورت دوره ای تمدید کنند.

روش دوم انجام عمل لیفت به این صورت است که بیمار بصورت کامل بیهوش شده  و پس از آن پزشک به رفع افتادگی ها و چین و چروک ها می پردازد.از مزایای این روش میتوان به تاثیر چشمگیر و باورنکردنی و عدم نیاز به تمدید دوره ای اشاره کرد.

اما انجام این روش نیز نکاتی از جمله  گذراندن دوره نقاهت توسط بیمار را دارا می باشد.

درادامه انواع روش های لیفت را بصورت کامل تشریح میکنیم

لیفت با استفاده از نخ

لیفت با نخ یکی از روش های لیفت بدون بیهوشی است، برای توضیح انجام عمل لیفت با استفاده ازنخ باید گفت

پزشک نخ های جراحی را با رعایت زاویه مناسب وارد پوست کرده و پس از آن پوست را از حالت افتاده به حالت ایده آل می رساند،زمانی که پوست به حالت ایده آل و صاف رسید انتهای نخ را بوسیله بخیه ثابت نگه میدارد.

لیفتینگ با کارن کلینیک

نخ های استفاده شده برای صاف کردن پوست به مرور جذب بدن خواهند شد، ماندگاری این روش بین 7تا12 ماه می باشد و عوارضی از جمله قرمزی در ناحیه لیفت شده، تورم و عفونت را دارا می باشد.

لیفت بوسیله تزریق ژل

یکی از روش های پر طرفدار و پراستفاده در صنعت لیفت، استفاده از بعضی مواد ژل مانند در جهت رفع افتادگی ها است.

با تزریق مواد در ناحیه ای که دارای چین و چروک است می توان به راحتی افتادگی های پوست را از بین برد.یکی ازرایج ترین موادی که در این روش مورد استفاده قرار میگیرد (ژل اسید هیالورونیک) می باشد.

این ماده بصورت طبیعی در بدن وجود دارد و با گذشت زمان جذب بدن خواهد شد. عمرانجام عمل لیفت با روش تزریق ژل به مدت 6تا12 ماه است و عوارض این روش هم کبودی در ناحیه تزریق، مشاهده عفونت و ورم کردن این ناحیه است.

لیفت بوسیله تزریق چربی

لیفت بوسیله تزریق چربی روشی ثابت شده و از روش های نیمه تهاجمی به حساب می آید.

در این روش بافت چربی از قسمت هایی مانند شکم و پهلو که دارای چربی اضافه هستند بوسیله لیپوساکشن جدا شده و پس از پردازش به ناحیه مورد نیاز تزریق خواهد شد.

سلول های چربی پردازش شده با بافت های ناحیه ای که دارای افتادگی هستند ترکیب شده و چین و چروک هارا از بین خواهد برد.

این روش نسبت به روش تزریق ژل ماندگاری بیشتری دارد، اما عوارض این روش نیز مانند روش قبل کبودی،تورم و عفونت می باشد.

لیفت با ژل

لیفت با استفاده از بوتاکس

بوتاکس برای ازبین بردن افتادگی های قسمت های مختلف صورت از جمله پیشانی، ابروها و پلک ها استفاده می شود.

ماده بوتاکس همان سم بوتولیوم است که با تزریق این ماده ماهیچه های محل تزریق فلج خواهند شد، زمانی که ماهیچه ها فلج شوند قدرت حرکت نخواهند داشت و در نتیجه چین و چروک ها برطرف خواهند شد.

اما نکته اینجاست که بلافاصله پس از تزریق بوتاکس افتادگی ها از بین نخواهند رفت و مدت زمان 7تا 15 روز تا حاصل شدن تغییرات نهایی زمان باید سپری بشود.

ماندگاری بوتاکس نسبت به روش هایی که تا کنون گفته شد کمتر میباشد و حدودا هر 90 روز باید تمدید شود.از عوارض بوتاکس هم می توان به قرمزی محل تزریق، تورم در ناحیه تزریق،کبودی ،سردرد،افتادگی پلک می باشد.

بیشتر بخوانید:  داروهایی که قبل از عمل بینی نباید بخوریم

لیفت بوسیله جراحی

از این روش زمانی استفاده می شود که افتادگی پوست در سطح پیشرفته ای باشد و نتوان با انواع روش های تزریق و نخ پوست را صاف کرد.

برای انجام این عمل، پزشک زیبایی در ناحیه ای که تصمیم به رفع چین و چروک ها دارد برش هایی ایجاد میکند. در مرحله بعد پوست را صاف کرده و قسمت های اضافه را از این ناحیه حذف می کند و در نهایت برش های ایجاد شده را بخیه می زند.

بعد از انجام جراحی، شخص چند ساعتی را تحت نظر پزشک می گذراند و بعد از مرخص شدن باید به مدت حداقل 7روز به استراحت در منزل بپردازد.

طبیعی است با توجه به تهاجمی بودن این روش نسبت به روش های قبلی عوارض سنگین تری را نیز به همراه داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد

  • واکنش بدن به مواد بیهوشی
  • احساس درد شخص در ناحیه عمل
  • مشاهده عفونت
  • تورم وقرمزی در این ناحیه
  • باز شدن بخیه ها
  • خونریزی کردن محل بخیه ها

کلینیک زیبایی کارن

کدام قسمت های بدن را می توان لیفت کرد؟

با توجه به منعطف بودن عمل لیفت، این عمل را برای قسمت های مختلف بدن  بنا به خواسته خودتان و تشخیص پزشک با هدف حذف افتادگی ها و چین و چروک ها و جوانسازی پوست می توان استفاده کرد.

در ادامه به شرح قسمت های مختلف بدن برای لیفت و روش های آن پرداخته خواهد شد.

جوانسازی گونه با لیفت

ازعلت های بوجود آمدن چین و چروک در ناحیه گونه ها می توان به بالا رفتن سن اشاره کرد، پزشک زیبایی برای صاف کردن پوست این ناحیه می تواند از روش های تزریق ژل، تزریق چربی یا استفاده از نخ که پیشتر به توضیح آن پرداختیم استفاده کند.

در صورتی که افتادگی پوست گونه بصورت کم شدن حجم باشد و گونه فرو رفته به نظر برسد، پزشک از تزریق ژل یا چربی به این ناحیه عمل جوانسازی را انجام خواهد داد. اما در صورتی که افتادگی پوست در این ناحیه شدید باشد معمولا از روش های جراحی لیفت استفاده خواهد شد.

لیفت بینی چیست؟

معمولا افرادی از عمل لیفت بینی استفاده می کنند که به دلایل گوناگون نمی خواهند از رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی) استفاده کنند.

نکته قابل توجه این است که لیفت بینی برای افرادی که دارای بینی با سایز بزرگ هستند یا افرادی که بینی آنها دارای عیوب زیادی است مناسب نیست.

عمل لیفت بینی به افرادی توصیه می شود که بینی آنها دارای نقص های کوچکی است و می خواهند با استفاده از این روش بینی زیباتری داشته باشند.

لیفت بینی کلینیک زیبایی کارن

حذف قوز بینی یکی از شرایطی است که پزشک با استفاده از لیفت بینی می تواند ظاهر بینی را صاف و زیباتر کند به این صورت که با تزریق ژل به قسمت بالایی و پایینی قوزبینی،سطح آن را صاف و زیبا میکند.

همچنین برای بالا کشیدن بینی می توان از نخ های جراحی به همراه تزریق ژل استفاده کرد. در این روش پزشک با قرار دادن نخ در بینی به روشی که گفته شد بینی را بالا کشیده و با تزریق ژل به نوک بینی، حالت افتاده از بین خواهد رفت.

اما روشی موقت نیز برای انجام این کار وجود دارد و آن هم استفاده از چسب لیفت بینی است. این جسب بدون رنگ و شفاف بوده و میتوان با قرار دادن آن زیر بینی، بینی را به بالا کشید و ثابت کرد. این روش معمولا برای جشن ها یا مراسمات توسط برخی افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از لیفت برای جوانسازی ابرو

پوست در ناحیه ابرو و اطراف آن با بالا رفتن سن دچار افتادگی شده و باعث بروز احساس ناخوشایند در فرد خواهد شد.پ

پزشک زیبایی معمولا برای رفع چین و چروک ها در این ناحیه، تزریق بوتاکس را پیشنهاد می دهند یا با استفاده از نخ افتادگی های این ناحیه را برطرف میکنند.

اینکه از چه روشی برای جوانسازی پوست در این ناحیه استفاده شود بستگی به تشخیص پزشک دارد، حتی ممکن است از ترکیب چند روش برای حاصل شدن نتیجه بهتر استفاده شود.

در صورتی که افتادگی پوست دراین ناحیه شدید باشد پزشک روش های جراحی را به مراجعه کننده پیشنهاد خواهد داد.

 

لیفت کردن شقیقه

همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره کردیم یکی ازعلت های اصلی افتادگی پوست و نمایان شدن چین و چروک ها روی بدن بالا رفتن سن می باشد.

یکی دیگر از قسمت هایی که اگر دچارافتادگی شود به شدت روی ظاهر چهره فرد اثر خواهد گذاشت،قسمت پایین ابرو و شقیقه است.

طبق بررسی های انجام شده برای صاف کردن پوست در این ناحیه اگر از دو روش تزریق ژل و نخ استفاده شود،تاثیر مثبت تری بر روی نتیجه کار دیده خواهد شد.

نحوه انجام کار به این صورت است که زمانی که پزشک ژل را به این ناحیه تزریق میکند، حجم از دست رفته به این قسمت باز خواهد گشت و تا حدود زیادی چین و چروک ها از بین خواهند رفت. پس از آن با وارد کرد نخ و بالاکشیدن پوست این ناحیه مشاهده میکنیم که پوستی ثابت و صاف را خواهیم داشت.

اما اگر افتادگی ها در سطح بالایی باشند که نتوان از این روش ها استفاده کرد، میتوان از روش های جراحی لیفت شقیقه استفاده کرد.

لیفت سینه

بانوان به علت های گوناگون ممکن است دچار افتادگی در ناحیه سینه شوند. از جمله علت های افتادگی سینه میتوان به بالا رفتن سن، بارداری، شیردهی، نواسانات وزنی اشاره کرد.

برای برطرف کردن افتادگی این ناحیه از کلیه روش های (تزریق ژل، تزریق بوتاکس، نخ، تزریق چربی) بنا به خواسته شخص و تشیص پزشک می توان بهره گرفت.

بیشتر بخوانید:  تفاوت عمل بینی فانتزی و طبیعی

اما در صورتی که باتوجه به سطح افتادگی سینه نتوان از روش های گفته شده استفاده کرد، پزشک با استفاده ازعمل جراحی افتادگی این ناحیه را برطرف و سینه را به سمت بالا خواهد کشید. بعضی از افراد برای بزرگ کردن سایز سینه در زمان جراحی از پروتز سینه استفاده می کنند.لیفت سینه بهترین روش برای جلوگیری از این افتادگی می باشد.

جوانسازی پوست گردن

اولین قیسمتی از بدن که با بالارفتن سن دچار افتادگی خواهد شد،پوست گردن می باشد. برای برطرف کردن افتادگی ها دراین ناحیه پزشک از کلیه روش ها بستگی به سطح افتادگی میتواند بهره بگیرد.

اما معمولا برای دریافت نتیجه مطلوب از ترکیبی از روش ها استفاده می شود. به طورمثال پزشک با تزریق ژل یا بوتاکس اقدام به رفع چین و چروک ها مین نماید و پس از آن با استفاده از نخ پوست را به سمت بالا کشیده و ثابت می نماید.

لیفت گردن

در نهایت در صورتی که پوست دچار افتادگی شدید باشد، پزشک از روش جراحی استفاده کرده که معمولا این روش در کنار لیفت صورت نتیجه بهتری خواهد داد.

جوانسازی صورت با لیفت

این روش مختص افرادی است که در چند ناحیه از چهره خود دارای چین و چروک هایی هستند. دراین روش تنها یک قسمت مورد عمل قرار نخواهد گرفت و برای گرفتن نتیجه بهترازچند روش بصورت ترکیبی استفاده خواهد شد.

مثلا پزشک می تواند با تزریق ژل، افتادگی در نواحی گونه ها و پیشانی را تا حدود زیادی برطرف سازد ودر کنار آن ابروها و شقیقه را بوسیله نخ بالا بکشد و ثابت کند. پس از آن چین و چروک های اطراف چشم و دوره لب ها را بوسیله تزریق ژل یا بوتاکس برطرف کند.

در صورتی که افتادگی پوست در ناحیه صورت زیاد باشد بطوریکه نتوان از روش های تزریق و نخ استفاده کرد، از روش جراحی لیفت صورت استفاده خواهد شد که در آن صورت قسمت های مختلف صورت مورد عمل جراحی قرار گرفته و تغییرات مورد نظراعمال می شود.

لیفت چشم ها

لیفت چشم به افرادی توصیه می شود که دارای افتادگی پلک زیادی نباشند، در این صورت پزشک با تزریق ژل در ناحیه پایینی چشم فرورفتگی و افتادگی در این ناحیه را ازبین می برد.

از مزایای لیفت کردن این قسمت می توان به صاف و شاداب شدن پوست اطراف چشم اشاره کرد. تزریق ژل گودی زیر چشم را به خوبی پر خواهد کرد، در کنار آن می توان از تزریق بوتاکس برای بر طرف کردن خطوط اطراف چشم استفاده کرد.

یکی دیگر از روش هایی که برای جوانسازی ناحیه چشم استفاده می شود، لیفت با نخ می باشد که باعث میشود چشم ها و ابرو ها به سمت بالا کشیده شوند و ظاهری زیبا و استوار را به خود بگیرند.

اما لازم به ذکراست که برای رسیدن به نتیجه مطلوب می توان از چند روش در کنارهم بنا به صلاحدید پزشک بهره گرفت.

پزشکان به افرادی که پلک بالا و پایین آنها دچار افتادگی شده است، عمل جراحی پلک را پیشنهاد می دهند. در این روش پوست و چربی اضافه این ناحیه حذف شده و در نهایت پوست به سمت بالا کشیده خواهد شد.

 

کارن کلینیک

لیفت کردن مژه

مژه یکی از قسمت هایی است که بر روی زیبایی چهره و به ویژه چشم ها تاثیر زیادی دارد، لیفت مژه از جدیدترین تکنیک های لیفت می باشد که باعث زخیم شدن و پرپشت شدن مژه ها می شود.

شما می توانید روش های دیگری از جمله کاشت مژه یا اکستنشن مژه یا استفاده از مژه مصنوعی را نیز به جهت زیبایی بخشیدن به این قسمت مورد استفاده قرار دهید.

اما لازم است پیش از انجام هر یک از روش های گفته با پزشک متخصص در این باره مشورت کنید تا از پیش آمدن هرگونه عوارض جلوگیری شود.

لمینت مژه چیست؟

لمینت مژه نیز یکی از روش هایی است که با استفاده از ان می توانید به مژه های خود حالت دهید، در واقع لمینت مژه شبیه به عمل ریمل زدن میباشد با این تفاوت که ماندگاری بیشتری نسبت به استفاده از ریمل دارد و نیازی به ترمیم کوتاه مدت ندارد.

جوانسازی پیشانی با لیفت کردن آن

لیفت پیشانی به افرادی توصیه می شود که پیشانی آنها به علت بالا رفتن سن یا عوامل محیطی دچار افتادگی و چین وچروک هایی شده است.

در این صورت میتوان از روش هایی مانند تزریق ژل به این قسمت برای رفع چین و چروک ها استفاده کرد و در کنار آن بوسیله بوتاکس خطوط ریز اطراف ابرو را برطرف ساخت.

پیش تردرتوضیح لیفت برای قسمت های مختلف گفتیم که در صورتی که افتادگی های پوست در ناحیه زیاد باشد، پزشک از روش های جراحی برای برطرف کردن چین و چروک ها استفاده خواهد کرد.پیشانی نیز از این قائده مستثنا نیست.

پزشک متخصص برای انجام جراحی لیفت پیشانی با ایجاد برش یا برش هایی پوست پیشانی و ابرو هارا به سمت بالا کشیده و ثابت می نماید.

آیا برای جوانسازی ران و بازو هم می توان از لیفتینگ استفاده کرد؟

کاهش وزن زیاد یا نوسانات وزنی، بالارفتن سن و دیگر عوامل باعث ایجاد افتادگی در پوست بازو یا ایجاد سلولیت یا افتادگی در قسمت ران ها می شود.

برای زیبا سازی و جوانسازی این نواحی از روش هایی مانند تزریق ژل که مزایای از جمل حجم دهی و جوانسازی پوست دارد برای لیفت کردن این نواحی استفاده می شود.

درصورتی که روش های غیر تهاجمی کارساز نباشد، می توان از روش ها و تکنیک های جراحی لیفت استفاده کرد که طی این عمل پوست بصورت کامل کشیده خواهد شد.

 

بعد از انجام لیفت چه باید کرد؟

اگر از روش های غیر جراحی برای انجام عمل لیفت استفاده کرده اید، نیازی به گذراندن دوره نقاهت یا مراقبت های خاصی ندارد و تنها کافی است از انجام حرکت های سنگین و ورزش کردن تا چند روز خودداری کنید.

بیشتر بخوانید:  لیفت سینه چیست؟همه چیز در مورد مزایا، معایب، روش ها

اما اگر از روش های جراحی استفاده کرده اید، طبق توصیه پزشکان باید مدتی را به عنوان دوره نقاهت بگذرانید تا به بهبود کامل دستیابید، در این دوره باید به استراحت کامل پرداخته و از انجام هرگونه فعالیت خودداری نمایید.

همچنین مراقبت ها و داروهایی را نیز که پزشک برای شما تجویز کرده است را تا اتمام دوره نقاهت مصرف کنید.

 

ماندگاری لیفت چگونه است؟

درروش های غیر جراحی برای رسیدن به نتیجه مطلوب و طولانی مدت، لازم است بصورت دوره ای عمل لیفت را تکرار کرد تا با گذشت زمان ثبات پیدا کند.

روند تمدید و تکرار لیفت بصورت دوره ای می باشد اما چگونه؟ بطورمثال زمانیکه از روش تزریق ژل یا بوتاکس برای جوانسازی استفاده میکنید، به مرور زمان کلاژن سازی در زیرپوست بصورت طبیعی صورت میگیرد.

بنابراین تمدید های دوره ای به مرور زمان با فاصله های زمانی بیشتری انجام خواهد شد.

کارن کلینیک

هزینه های لیفتینگ به چه صورت است؟

تخمین هزینه های عمل لیفت به عوامل متعددی بستگی دارد، درصورتی که از روش های غیر جراحی، عمل لیفت را انجام دهید طبیعتا هزینه کمتری نسبت به زمانی می پردازید که از روش های جراحی استفاده می شود.

مورد مهم بعدی که باید مورد توجه قرار گیرد، متریال و مواد اولیه ای است که پزشک طی عمل از آن استفاده خواهد کرد. و در نهایت مقدار مواد مورد استفاده برای جوانسازی است که بر اساس استفاد آن در قسمت های مختلف بدن متفاوت است.

باتوجه به اینکه عمل لیفت در زمزه عمل های زیبایی قرار دارد، در اکثر موارد تحت پوشش بیمه ها قرار نخواهد گرفت. در اینصورت پرداخت هزینه عمل بصورت کامل بر عهده شخص قرار خواهد گرفت.

 

انجام لیفت درخانه

روش های مختلفی برای حفظ جوانی پوست و کمک به داشتنی پوستی سالم و شاداب وجود دارد، اما باید توجه داشت که روش هایی که به آن ها اشاره خواهیم کرد به اندازه روش هایی که پزشک متخصص زیبایی در عمل لیفتنیگ به کار خواهد بست نتیجه نخواهد داد.

یکی از روش هایی که افراد می توانند درخانه انجام دهند تا به سلامت پوست خود کمک کنند، داشتن رژیم غذایی سالم و مناسب است.

در کنار رعایت کردن رژیم مناسب، توجه به ورزش نیز به شادابی پوست کمک کرده و شمارا از ابتلا به پیری و افتادگی پوست نجات خواهد داد.

اما کرم هایی نیز برای کمک به کلاژن سازی و سفت شدن پوست با برند های مختلف موجود است که با استفاده در دراز مدت می توان نتیجه آن را مشاهده کرد.

 

لیفت و اثرات آن روی پوست

طبق تجربه بدست آمده در روش هایی از لیفت که به صورت تزریقی و بدون جراحی صورت می گیرند هیچ اثری از تزریق انجام شده روی پوست باقی نخواهد ماند.

اما در روش های جراحی لیفت پزشک باید جایی را برای ایجاد برش انتخاب کند که قابلیت مشاهده کمتری داشته باشد، به طور مثال در زمان لیفت پیشانی، پزشک برش های مورد نظر را در ناحیه رویش مو ایجاد میکند تا بعد از اتمام کار بصورت واضح دیده نشود.

بصورت کلی در روش های جراحی لیفت مقداری از جای برش بر روی پوست باقی خواهد ماند.

 

درد های سنگین عمل لیفت

در رابطه با تحمل درد شخص در زمان انجام لیفت باید گفت، در روش های غیر جراحی مدتی پیش از آن که عمل لیفت انجام شود از بی حسی موضعی استفاده خواهد شد.

در روش جراحی لیفتینگ نیز ممکن است مقداری درد پس از انجام عمل احساس شود که طبق بررسی های انجام شده، زیاد و غیرقابل تحمل نیست.

پزشک در صورت صلاحدید می تواند با تجویز داروهای مسکن درد شخص را به حداقل برساند.

هایفوتراپی یا لیفتینگ

برای رفع چین و چروک ها و افتادگی های پوست از دو روش هایفوتراپی و یا لیفتینگ می توان بهره گرفت، اما معمولا هایفوتراپی به افرادی توصیه می شود که افتادگی های پوست آن ها در سطح بالایی نباشد.

چین و چروک های جزئی را به راحتی می توان با استفاده از هایفوتراپی بر طرف ساخت. اما برای از بین بردن چین و چروک های عمیق از روش لیفتینگ استفاده شود، نتیجه مطلوب تر خواهد بود.

 

میکرونیدلینگ و تاثیر آن بر زیباسازی پوست

یکی دیگر از روش های مورد استفاده پزشکان برای جوانسازی پوست استفاده از میکرونیدلینگ است.  در روش میکرونیدلینگ، انرژی از طریق گرما بوسیله سوزن مخصوص به قسمت مورد نظر از پوست انتقال یافته و باعث حذف چین و چروک های سطحی، حذف جای زخم و تشکیل بافتی سفت و استوار در پوست می شود.

 

بصورت کلی هر یک از روش های جوانسازی پوست در موقعیت خود کاربردی و موثر هستند.

اما اینکه از چه روشی برای رفع افتادگی ها استفاده شود، بستگی به پزشک شما و روش انتخابی وی دارد. برخی پزشکان نیز برای دریافت نتیجه بهتر از ترکیب روش ها استفاده می کنند.

 

انتخاب بهترین پزشک زیبایی

در صورتی که تصمیم به جوانسازی پوست و رفع چین و چروک ها از روی پوست خود گرفته اید، پیشنهاد می شود با چندین پزشک متخصص در حوزه پوست مشورت نمایید.

پزشک با بررسی پوست شما و در نظر گرفتن انتظارات شما از انجام عمل لیفت، بهترین پیشنهاد برای رسیدن به مقصود مورد نظرتان را ارائه خواهد داد.

در زمان مراجعه به پزشک، آلبوم عکس از تجربه پزشک مورد نظرتان را مورد بازبینی قرار دهید تا با نتیجه انجام لیفت بیشتر آشنا شوید.

پزشکان و متخصصین ماهر در کلینیک زیبایی کارن آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان میباشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *